# Änligen har det släppt!
Author: [Borttaget]

Har underdom senaste 6 månaderna inte kunnat, eller ens känt för att göra varken teckningar eller målningar. Som tur var så släppte detta idag och jag har gjort min första teckning på länge. Den blev inte så avancerad, men bättre än ingenting ![Glad](http://teckning.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 1
Author: Zolah

fruit basket?

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Japp, vet inte hur många gånger jag sett igenom serien... och hur många måltider jag hoppade över när jag satt och läste mangan ![Glad](http://teckning.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Det är nog min favoritserie

## Comment 3
Author: Zolah

hehe ^^ den är bra men jag har inte skippat mat för att se den xD

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Haha, nä, kanske inte det bästa att göra men jag satt som klistrad vid datorn ![Glad](http://teckning.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 5
Author: Zolah

då ska du testa se Ouran med :3 love that <3

## Comment 6
Author: [Borttaget]

Har jag redan gjort <3 ![Glad](http://teckning.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 7
Author: Zolah

ok x3

## Comment 8
Author: Zabbio

Alltid sknt när man får rätt på händerna och hjärnan igen och kan måla/rita/arbeta :)

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Ja ![Glad](http://teckning.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")
